Hakkımızda

Eski dönemlerden itibaren bilinmekte olan satenin o parlak , kaygan ve pürüzsüz özelliğini en doğru şekilde kullanarak benzersiz dizayn ve modern tasarımlarımızla kadınların güzelliği ile bütünleşecek ‘EN İYİ’ olanı üretmeyi amaçladık . 2000 yılında başlayan serüvenimiz sonucunda yarattığımız fark Türkiyede Saten Gecelik üretiminde bilinen ve tercih edilen en iyi marka olmamızı sağladı . Ürünlerimizdeki dikiş kalitesi , kullanılan dantelin satenlerle uyumu , renklerdeki canlılık ve albeni ,eşsiz motifler ve saten üzerindeki baskı canlılığı , modern tasarımlar , kullanmış olduğumuz dış kutuların ve iç pelür kağıtlardaki görüntü ve tasarım, ürünlerimizi talep edilebilirlik anlamında ilk sıralara konumlandırdı .

‘İMAJ’ anlam olarak kişilerin diğer kişilerin üzerinde bıraktığı izlenimdir ve iyi bir İMAJ saygınlık , güven , zerafet , albeni ve kaliteyi yansıtır . Bizim de eşsiz markamızla ürettiğimiz ürünlerimizdeki ana düşünce hem kişinin öz imajını ön plana çıkartmak diğer taraftan algılanan imaj ile karşı tarafa o eşsiz zerafeti yansıtmaktır .

Kreasyonlarımızı Kadının zarifliğini , çekiciliğini , güzelliğini , kendine olan öz güvenini , romantizmin o derin duygusunu kendi bedeninde ve ruhunda hissetmesi için tasarladık .

Kendini iyi hissetmek ve gerçek anlamda MUTLU olmak isteyen KADINLAR bizim ürünlerimizi tercih ederler .

Misyon

Yaşamlara renk katan yenilikçi, modern, kaliteli, farklı, göz alıcı tasarımlarlamodaya ilham veriyoruz.

Vizyon

Kreasyonları ile yenilikçi bir şirket ve hayranlık duyulan bir firma olmaktır. Bu doğrultuda çabalarımızı yaratıcılığa ve inovasyona, ortaklarımızla paylaşılan değerlere ve harika müşterilerimize ithaf ediyoruz.